Players 2020

Níže uvedení hráči byli definitivně přijati do 8. ročníku Grabmasters a mohou se radovat a těšit. Seznam bude průběžně doplňován, takže mu věnujte příslušnou pozornost.

Pořadí Jméno Splněná podmínka
1. Bobeška Burdová 1, 7, 8
2. David Forby Forbelský 1
3. Tomča Burda 1
4. Michael MJ Jon 1a
5. Ali Burdová 1
6. Lubor Bílek 3
7. David Makovský 3
8. Dalibor Dála Procházka 3
9. Pavel Habada 4
10. Vladimír Kačmarčík 4
11. Jiří Jura Kaminský 4
12. Tomáš Kloud 4
13. Rudolf Martinčič 4
14. Ondřej Šmol 4
15. Zdeněk Ledecký 4
16. Michal Béda Prokop 4
17. Pavel Shejbal 4
18. Eduard Eda Zlatuška 4
19. Jiří Novotný 4
20. Jitka Andrysová 4
21. Jaroslav Jára Bareš 3
22. Petr Šimon 4
23. Pedrin Veselý 4
24. Jiří Bolehovský 4
25. Jaroslav Richter ml. 4
26. Oldřich Vojáček 4
27. Jiří Dušátko 5
28. Jan Husák 5
29. Jan Vaculík 5
30. Martin Záhumenský 5
31. Jitka Boudová 6
32. Oto Kinský 6
33. Jaroslav Muras 6
34. Vojta Jochman 7
35. Filip Kaska 5
36. Martin Mudruňka 6
37. Pepa Patočka 4
38. Jarda Richter 4
39. Tomáš Bystřický 3
40. Zbyněk Kotek 5, 10
41. Jan Veselý 5
42. Andrea Andy Škrašková 2
43. Ondřej Veselovský 5
44. Zbyšek Zahrádka 6
45. Martin Vondráček 4
46. Jan Šťastný 4
47. Zdeněk Kotrba 5
48. Jiří Zářecký 6
49. Vojta Hříbal 2
50. Ondřej Kyselo 4
51. Petr Čihula st. 6
52. Tomáš Hromek 6
53. Natálie Prachařová 5
54. Jan Blondýna Martiník 1a
55. Tomáš Prouza 6, 10
56. Alexandr Janata 5
57. Miroslav Lidinský 5, 10
58. Oskar Borhy 13
59. David Beneš 13
60. Diego Jaramilo Mora 5
61. Daniel Chrudimský 6
62. Petr Košvanec 5
63. Silvie Dittertová 13
64. Jakub Shejbal 3
65. Dragan Andonov 5
66. Petr Valcíř Tichý 1a

Kvalifikační kategorie hráčů:

  1. účastník 1. ročníku Grabmasters v roce 2013 (doživotně)
    1a) legendy – na základě rozhodnutí Board of Governors (doživotně)
  2. předchozí vítězové Grabmasters (doživotně)
  3. TOP10 předchozího ročníku Grabmasters (mimo kategorie 1-2)
  4. účastníci loňského ročníku Grabmasters, kteří dokončili turnaj i PAR3 Contest (mimo kategorie 1-3)
  5. účastníci předchozího ročníku Grabmasters, kteří dokončili finálové kolo (mimo kategorie 1-4) do 50. místa včetně
  6. účastníci předchozího ročníku Grabmasters, kteří dokončili finálové kolo (mimo kategorie 1-4) od 51. místa výše
  7. úřadující Mistr a Mistryně GCGRA ve hře na jamky, vítěz G Open *)
  8. úřadující Mistr a Mistryně GCGRA ve hře na rány *)
  9. vítěz Grabštejn cupu z předchozího roku *)
  10. člen CZDGA – včetně *)
  11. šampión a šampiónka posledních Olympijských her *)
  12. vítěz/ka kteréhokoliv turnaje Major z předchozího roku *)
  13. každý kdo ukecá Forbyho *)
  14. vítěz/ka Order of Merit PGA Tour, European Tour, LPGA, LET z předchozího roku *)
  15. vítěz Czech Masters *)
  16. šampion/ka ČR na rány a/nebo jamky – kategorie dospělých*)
  17. R&A member nebo účastník TARS2016 *)
  18. nejvýše postavený hráč/ka na WAGR ke dni 31. 3. 2020 /12.00 CET *)
  19. náhradníci

*) pokud nespadá do některé z předchozích – vyšších kategorií