Players 2021

Níže uvedení hráči byli definitivně přijati do 9. ročníku Grabmasters a mohou se radovat a těšit. Seznam bude průběžně doplňován, takže mu věnujte příslušnou pozornost.

Pořadí Jméno Splněná podmínka
1. Petr Tichý 1a, 4, 5
2. Rudolf Martinčič 4
3. Pavel Habada 4
4. Michael Jon 1a, 4, 6
5. Ali Burdová 1, 1a, 4, 5
6. David Forbelský 1, 1a, 4, 6
7. Tomáš Kloud 4
8. Michal Prokop 6
9. Jaroslav Bareš II 3
10. Jitka Boudová 5
11. Jura Kaminský 4
12. Josef Rudolf 6
13. Ondřej Veselovský 6
14. Tomča Burda 1, 1a, 4, 6
15. Silvie Dittertová 3
16. Jakub Kovařík 4, 10
17. Pedrin Veselý 4
18. Silvie Dittertová 3
19. Petr Kupf 5
20. Dan Lattner 4
21. Radek Vičan 6
22. Josef Patočka 4
23. Pavel Shejbal 4
24. Martin Záhumenský 5
25. Dalibor Procházka 4
26. Petr Makovský 5
27. Petr Šimon 4
28. Jitka Andrysová 5
29. Miloš Andrys 6
30. Ondřej Šmol 4
31. Vojtěch Hříbal 2
32. Martin Vondráček 4
33. Václav Had II 4
34. Jiří Lorenčík 5
35. Alexandr Janata 5
36. David Beneš 5
37. Magda Mrákotová 6
38. Petr Čihula I 6
39. Stanislav Petrík 4
40. Dragan Andonov 5
41. Jaroslav Richter I 4
42. Ondřej Kyselo 4
43. Eda Zlatuška 4
44. Dagmar Palinková 4
45. David Makovský 5
46. Filip Kaska 5
47. Tomáš Hromek 6
48. Jan Veselý 6
49. Zdeněk Ledecký 4
50. Petra Kupfová 6
51. Andy Škrašková 2, 3, 8, 9
52. Jaroslav Richter II 4
53. Jitka Tužová 5
54. Jakub Shejbal 4
55. Daniel Chrudimský 4
56. Matouš Havel 5
57. Natálie Prachařová 5
58. Ondřej Veselovský 6
59. Lubor Bílek 3, 8
60. Michaela Záhumenská 5
61. Oldřich Vojáček 6
62. Ondřej Choc 6
63. Jakub Keller 4
64. Miroslav Černík 5
65. Jan Kalandra 6

Kvalifikační kategorie hráčů:

1) účastník 1. ročníku Grabmasters v roce 2013 (doživotně)
1a) legendy – na základě rozhodnutí Board of Governors (doživotně)

2) předchozí vítězové Grabmasters (doživotně)

3) TOP10 předchozího ročníku Grabmasters (mimo kategorie 1-2)

4) účastníci loňského ročníku Grabmasters, kteří dokončili turnaj i PAR3 Contest (mimo kategorie 1-3)

5) účastníci předchozího ročníku Grabmasters, kteří dokončili finálové kolo (mimo kategorie 1-4) do 50. místa včetně

6) účastníci předchozího ročníku Grabmasters, kteří dokončili finálové kolo (mimo kategorie 1-4) od 51. místa výše

7) úřadující Mistr a Mistryně GCGRA ve hře na jamky *)

8) úřadující Mistr a Mistryně GCGRA ve hře na rány + poslední vítěz G-Open *)

9) vítěz Grabštejn cupu z předchozího roku *)

10) člen CZDGA – včetně *)

11) šampión a šampiónka posledních Olympijských her *)

12) vítěz/ka kteréhokoliv turnaje Major z předchozího roku *)

13) každý kdo ukecá Forbyho *)

14) vítěz/ka Order of Merit PGA Tour, European Tour, LPGA, LET z předchozího roku *)

15) vítěz Czech Masters *)

16) šampion/ka ČR na rány a/nebo jamky – kategorie dospělých*)

17) R&A member nebo účastník TARS2016 *)

18) Nejvýše postavený hráč/ka na WAGR ke dni 31. 3. 2021 /12.00 CET *)

19) náhradníci

*) pokud nespadá do některé z předchozích – vyšších kategorií